Призначення – допомагати людям!

 Олена Гончарова – психолог, письменниця і журналіст. Мешкає в Києві. Працює на телебаченні. Вважає своїм призначенням – допомагати людям. Тим чим може, що вміє, що їй найкраще вдається. Адже допомога – це не завжди гривня в кишеню. Інколи одним словом можна допомогти людині змінити все життя.

Часто цю милу і чуттєву молоду жінку можна бачити серед експертів у різних програмах на вітчизняних телеканалах.

- Завжди із задоволенням беру участь у ток-шоу, - розповідає Олена. -  Тому що там піднімаються гострі та наболілі теми, які хвилюють людей. І мені важливо, щоб все, що я говорю і роблю, несло користь і мало результат. Завдяки телебаченню і ЗМІ є можливість доносити важливу інформацію максимальній кількості людей. Іншого способу - поки не бачу.

Вона вміє добре відчувати співрозмовника. Особливо, коли ті нещирі. Професія психолога та ще хороша жіноча інтуїція. Але це не заважає відшуковувати навколо прекрасне.

- У цьому році на День народження отримала особливий подарунок - в Києві проходило Євробачення в цей період і я потрапила, образно кажучи, в країну закулісся цього дійства, - ділиться враженнями. - Мені сподобалося, що не було звичайного шоу, а глядач і слухач міг насолоджуватися якісним музичним продуктом. Якщо запитаєте, чия пісня найбільше сподобалася, то скажу, що всі. І таке рідко буває, через те, що я пефекціоністка і не боюся говорити правду. Але мені вдалося познайомитися з деякими артистами, чиї виступи були більш цікавими. Ну, тому що людський фактор завжди грає роль не малу. І коли бачиш на сцені того, з ким спілкувався за лаштунками, то вже такий виступ зовсім по-іншому сприймається.

Так ось, представник кожної країни, з яким вдалося Олені поспілкуватися вразив її по-своєму. Вони всі різні. За її словами,  дует із Са-Марини - скромні й доброзичливі. Угорщина - створює атмосферу самодостатності і багатства. Сербія - активність і цілеспрямованість. Латвія - впевненість і креативність. Чехія - ніжність. Словенія - простота і стиль. Болгарія - щирість. Так говорить про яскраво виражені риси характеру музикантів цих країн - по країні ж судять по людях. Хоча, про людей краще не судити, а приймати їх такими якими вони є, вважає Олена.

- Європейські артисти світять, як зірки на сцені, а в повсякденному житті дуже прості і відкриті. На відміну від українських представників шоу-бізнесу, які демонструють зірковість не тільки на роботі, а й за її межами. Хоча, тут вже від людини залежить - той, хто дійсно талановитий у своїй справі, йому «понти» і показуха не потрібні, - зазначає.

Тобто, найчастіше європейські артисти ставляться до своєї творчості як до самореалізації і роботи, не піднімаючи себе над представниками інших професій. У нас же в Україні шоу-бізнес це престижно і не кожному по зубах.

Тим не менше, люди творчі однакові тим, що у кожного з них гаряче і небайдуже серце. І якби воно було порожнім, то навряд чи б, ця людина змогла робити кар'єру на мистецькому поприщі.

З Оленою цікаво спілкуватися на різні теми. Відверта, пряма. Вона не боїться ділитися своїми думками, навпаки охоче веде співрозмовника у свій професійний світ.

- Телебачення, як і сцена - оманливі для глядача. Я до того, що іноді бачиш або чуєш, або читаєш творчість якогось автора. А потім знайомишся з ним і розумієш, що він там штучний, не справжній, а перед тобою стоїть неприємна особистість, - говорить. - Або ж раптом усвідомлюєш, що ця людина в тисячу разів ще цікавіше і глибше того, що я про неї думала, будучи раніше знайомою лише з її творчістю. Тому у мене немає кумирів серед відомих або публічних людей до тих пір, поки я не познайомлюся з ними особисто.

Жінці подобається вчитися чомусь у оточення, надихатися спілкуванням з різними людьми. Часом, поговоривши з кимось в громадському транспорті можна почерпнути дуже багато. І навпаки, прийти на навчальний семінар чи  в кулуари модної тусівки і піти з порожнечею в голові та серці.

Ось так трошки привідкрито завісу душі цікавої, харизматичної особистості. Це тільки дещиця всього, що можна розказати про Олену Гончарову – окремі штрихи портрету діяльної, непосидючої, талановитої жінки, яка, допомагаючи іншим, допомагає собі розфарбовувати світ яскравими кольорами.

Тетяна Нестаренко

Фотоколаж із життя героїні матеріалу:

                    

  

Відео: