«Нова ера червоної троянди» Лесі Приліпко-Руснак

В вересні 2017 року побачила світ перша збірка поезії та прози «Нова ера червоної троянди» Лесі Приліпко-Руснак.

В читачів напевне виникне питання чому автор  саме так назвав свою книгу? Чому саме «Нова ера червоної троянди»? Відповідь на це запитання доволі проста В житті кожної жінки, дівчини настає етап, коли вона розуміє, що так як раніше, ніколи вже не буде, і маса нових подій кардинально змінює життя на «до» і «після». І в життєвій історії автора відбувся такий етап. А червона троянда уособлює в собі жінку, її ніжну, пристрасну сутність.

В книгу ввійшли поезія та проза написані автором протягом 8 років співпраці з Музою. Вірші викладені в зворотньому, хронологічному порядку – від найновіших до найперших.

Збірка поділена на 6 розділів. Кожен з них зачіпає різноманітну тематику та має нетипову назву (До прикладу, перший розділ називається «Кохання буває як світло, а часом, як дика пітьма»). Найбільший розділ в збірці присвячений саме ліриці кохання. Не залишено поза увагою і патріотичну тему, тему батьків та родинного дому.  Розкрита також краса філософської та пейзажної лірики.

Передостанній розділ книжки містить перші вірші. Автор навмисно їх включила до книги, адже вважає, що читачеві буде цікаво дізнатися як виглядали її перші, несміливі кроки в Царстві Поезії.

Останній розділ присвячений прозі. Тут вміщено небагато прозових творів, проте всі вони є різножанровими.

Поезію прикрашають щирі та сповнені тепла малюнки, які виконані близькою подругою автора - Ларисою Смолінською.

17 вересня 2017 року книга була презентована в Кам’янець-Подільській Центральній міській бібліотеці ім. Костя Солухи.