Творча зустріч Галини Теличук у День матері

До Дня матері в аутлет-містечку «Мануфактура», що під Києвом, відбулася творча зустріч дитячої письменниці, журналістки і перекладачки Галини Теличук. В рамках івенту відвідувачі познайомилися із творчістю письменниці, поспілкувалися із директором видавництва «Fairy Tale» Олексієм Олейніком, а також мали можливість послухати наживо декілька колискових у виконанні талановитої співачки та композитора Аріни Литвинчук. Всього у новій книжці пані Галини під назвою «Надобраніч, Сонечко!» буде 16 авторських колискових. Видання очікується в середині літа у видавництві «Колесо Життя». Над ілюстраціями працює талановита художниця із Ужгорода Аліна Лобанова.

На презентації говорили про роль книги в житті дитини, про те, як привити їй любов до читання і як якісно проводити час разом. Також Галина розповіла про так звану «мама-терапію» та про те, який неймовірно цілющий ефект на здоров’я маляти має мамина колискова.

«Наші пращури самі придумували своїм дітям колискові. І вони робили це з дуже цікавої причини, - розповідає пані Галина. - Дитина в стані дрімоти відкрита до сугестії - м'якого програмування. В цей час мама може навіяти малюкові образи його довгого, реалізованого та прекрасного життя, запрограмувати його на видужування, на відновлення після емоційно-насиченого дня, на позбавлення страхів, тощо. Саме про це – мої колискові.»

У збірці будуть спеціальні колискові для дівчат і для хлопчиків, більшість із них – персоналізовані, тобто в текст можна ввести ім’я дитини.

«Ця книга стане справжнім маминим помічником.  Я обов’язково залишу порожні місця для маминої творчості. Кожна мама зможе внести свої зміни до тексту і на готову музику за готовим паттерном створити максимально персоналізовану колискову-мантру для своєї власної дитинки. Це моя мета – залучити матусь до цього креативного процесу, щоб вони співали своїм малюкам і таким чином практикували мама-терапію, адже нічого немає більш магічного, ніж мамина любов», - наголошує письменниця.