Співаймо дітям колискові, бо вони сповнені любові…

Світ побачила нова книга дитячої письменниці Галини Буділової (Теличук) «На добраніч, Сонечко!». Це – збірка із 16 авторських колискових, які допоможуть мамам запрограмувати малюка на відновлення після насиченого емоціями дня, на видужання, на подолання страхів, а також зігріти його своїм теплом і материнською любов’ю, яка має магічну дію. Книгу проілюструвала талановита художниця і мама двох діточок Аліна ЛОБАНОВА.

«Робота над ілюстраціями до збірки стала справжнім вибухом емоцій! Мені хотілось передати усю ніжність та турботливість маминих почуттів. Часто образи приходили у снах… - розповідає художниця. - Головним критиком виступила моя донечка Даринка. Це вона порадила ввести до ілюстрацій отого сірого кота, що всюди з'являється. Це наш кіт МарсJ. Книгу «На добраніч, Сонечко!» я лагідно називаю «наше дитятко», адже це щира любов мам, які вклали свою душу у створення книги.»

У збірці є колискові для дівчат і для хлопчиків, більшість із них – персоналізовані, тобто в текст можна ввести ім’я дитини. Також ідея письменниці полягає в тому, щоб спростити мамі життя, помістивши у збірку QR-коди. По ним кожна мама зможете перейти на YouTube канал і прослухати їх у виконанніпрекрасної співачки Аріни ЛИТВИНЧУК, після чого - заспівати своєму малюкові.

«Голос мами - це як еліксир щастя для дитини. І хоча я є ще поки не стала мамою, для мене важливу роль у житті відіграють діти, адже вони - це наше майбутнє, і я вважаю, що важливим є естетичне виховання малят. Тому мені дуже хотілося створити добрі та красиві колискові, які будуть подобатися діткам та їх батькам. До речі, в майбутньому я мрію про двох двійняток – дівчаток, і вірю в те, що мрії збуваються! Тому я дуже сильно попросила Галину написати для них колискову, і вона, як чарівниця, написала чудові слова, і ми створили колискову для мене - Колискову для двох діточок», – розповідає співачка.

Свою підтримку проекту надала Олена Ющенко, засновниця благодійного фонду «Мамине серце», яка написала рецензію до збірки. У планах – продаж книги в тому числі через фонд. Так, кожна мама, яка придбає цю книгу, щоб дарувати любов своєму малюку, зможе поділитися нею і з іншими дітками, яким дуже потрібне тепло і допомога.

 «Ця книга стане справжнім маминим помічником. Ми навіть залишили порожні місця для маминої творчості. Кожна мама зможе внести свої зміни до тексту і на готову музику за готовим паттерном створити максимально персоналізовану колискову-мантру для своєї власної дитинки. Це моя мета – залучити матусь до цього креативного процесу, щоб вони співали своїм малюкам і таким чином практикували мама-терапію, адже нічого немає більш магічного, ніж мамина любов», - наголошує письменниця.

На даний час книгу можна замовити на сайті видавництва «Колесо життя»

http://koleso-gizni.com.ua/tovari_dlja_detej/knigi_dlya_ditey/zbirka-maminih-kolisanok

Буктрейлер книги

https://www.youtube.com/watch?v=K_DZ65ChvNc

Запрошуємо вас на презентацію книги 22 вересня на Львівському форумі видавців а поки - пропонуємо вам послухати декілька колискових зі збірки:

Колискова для двох діточок

https://www.youtube.com/watch?v=gQTv873vgRU

Сонечко втомилося

https://www.youtube.com/watch?v=066jzVZQA7c