Аліна Мозжеріна — автобіографія

Мозжеріна (Ляшко) Аліна Василівна — молода поетеса. Випускниця Київського національного університету культури і мистецтв за спеціальністю «Менеджер міжнародного туризму». Учасниця МАН України (у відділенні «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства» в секції «Українська література» захищала власну роботу «Фемінізм у творчості Лесі Українки»). Любляча мама та турботлива донька.

Народилася 5 травня 1989 року в м. Красний Лиман Донецької області. З 1995 року проживаю в м. Миколаїв. Працюю адміністратором на рецепції в готелі «Інгул». Захоплююсь психологією.

Ще в ранньому дитинстві матуся грала зі мною в рими. Перші дитячі вірші написала ще в третьому класі. Учасниця та переможниця шкільних, районних,обласних олімпіад з української мови та літератури, учасниця дитячих поетичних конкурсів Миколаївщини. На сьогоднішній день маю близько 120 власних віршів, написаних російською та українською мовами. Друкуюсь на російських та українських поетичних сайтах.

З самого дитинства мріяла стати автором власної книги. Пишу від щирого серця і вважаю, що для написання справжніх емоціонально насичених віршів треба пережити, відчути все про,що пишеш, власноруч. Доторкнутися душею…