Вручено премії імені Василя Юхимовича (ВІДЕО)

13 жовтня древлянська земля вкотре вітала учасників Всеукраїнського літературно – мистецького свята «Просто на Покрову», яке щороку проходить в Коростені за ініціативи журналіста, письменника, члена спілки письменників України, редактора тижневика «Вечірній Коростень» Віктора Васильчука.

За доброю традицією учасники свята на чолі з народним депутатом України Володимиром Арешонковим, заступником голови Коростенської райдержадміністрації Наталією Тертичною та Коростенським міським головою Володимиром Москаленком поклали квіти до меморіальної дошки Миколи Федоровича Сингаївського, уродженця с. Шатрище Коростенського району, поета та перекладача, автора невмирущої пісні «Чорнобривці» і понад шести десяти збірок прози і поезії, лауреата премій імені Миколи Трублаїні, імені Миколи Островського, імені Лесі Українки та імені Василя Юхимовича, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Почесних відзнак ордена «Співдружність» та «За заслуги перед Коростенщиною», для якого древлянська земля стала духовною колискою, витоком творчості, невмирущим джерелом натхнення.

Квіти пам’яті лягли і до меморіальних дошок ромському поетові і перекладачеві Міхі Козимеренка та журналістові, письменнику, Заслуженому журналістові України Валерію Нечипоренку.

Відвідали літератори та митці й хату Василя Юхимовича, що в селі Сингаї. А потім в рамках урочистої  частини свята були відзначені переможці творчих змагань з поезії та прози та вручені премії ім. В.Юхимовича. Цього річ її отримали: Лілія Бех (м. Коростень), Олександр Кухарчук (м. Бердичів), Володимир Святненко (м. Брусилів), Василь Прухницький (м. Львів) та Тетяна Череп-Пероганич (м. Київ).

Джерело:korosten-rda.gov.ua