У Києві відкрилася виставка картин та дизайнерського одягу Оксани Грек

17 грудня відкрилася виставка живопису та презентація одягу для діток «Синергія творчості» в Музеї видатних діячів української культури. Представила свої роботи художниця, а тепер ще й дизайнерка, Оксана Грек з Ніжина.

- На виставці можна побачити дві серії картин "Мамині казки" та "Мелодії душі". Перша - це казкові історії Кота Гарбузовича про прості, але такі дорогі нам речі - домашній затишок, любов, турботу, усе, що ми несемо в серці від бабусь, дідусів до наших діток. Друга - то емоції і почуття жінки, де полотна, немов листи написані, не пером, а пензлем, - розповідає мисткиня. 

Сюрпризом для всіх став показ дитячого одягу із зображенням картин художниці. Робота над колекцією розпочалася ще влітку. Після Київа її в перші дні нового року буде показано у Львові.

Підтримали Оксану Грек з проведенням виставки у  столиці Президентський фонд Леоніда Кучми (Тетяна Мельник), Департамент культури КМДА, Музей видатних діячів (Санда Мокан). Можливість зробити перші кроки у новому творчому задумі саме у музеї Лесі Українки, дуже доречна. Адже недарма це місце називають Українським Парнасом.

На своїй сторінці у Фейсбуці Оксана Грек подякувала всім рідним, друзям, мамам юних моделей, і ще багатьом людям, які розділили з нею підготовку до вчорашньої презентації і радість від її проведення. 

Триватиме виставка до кінця грудня.