Тетяна Цой — біографія

Тетяна Цой (справжнє ім'я Цой Тетяна Андріївна, народилася 15 травня 1965 року в селі Клепачі Славутського району Хмельницької області ) — українська письменниця, авторка художньо-документального роману «Мені байдуже, що люди скажуть» (2019)

Народилася в сім'ї сільської інтелігенції. Мати — вчителька, батько — головний агроном в селі Клепачі Славутського району Хмельницької області.

У 1980 році закінчила Клепацьку восьмирічну школу.

У 1983 році — закінчила Рівненський технікум радянської торгівлі (сучасний Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж), отримала середню спеціальну освіту за спеціальністю «Товарознавець продовольчих товарів».

У 2000 році — закінчила Львівську комерційну академію (сучасний Львівський торговельно-економічний університет, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси і кредит».

У 2008 році — закінчила Київський університет економіки та права «КРОК (університет)»: отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Управління персоналом». Там же паралельно закінчила курси і отримала диплом «Бізнес-тренер».

Працювала:

  • 1984—2007 — в системі споживчої кооперації (Славутська райспоживспілка, Хмельницька райспоживспілка, Київська облспоживспілка, Укркоопспілка) на посадах оргінструктора, інспектора з кадрів, провідного фахівця управління справами, канцелярії, секретаріату).
  • 2007—2008 — начальник канцелярії страхової компанії «Княжа» (Київ).
  • З жовтня 2008 року працює корпоративним секретарем Групи компаній «ФОКСТРОТ» і начальником відділу діловодства Управляючої компанії Групи компаній «ФОКСТРОТ».}}

Заміжня, має сина.

Книга «Мені байдуже, що люди скажуть» — перший і поки єдиний роман письменниці. Був опублікований у видавництві «Білка» у 2019 році. Події у книзі зображають життя трьох поколінь жінок однієї української родини в період з 1900 по 1960 роки. Наразі авторка пише продовження.

11 січня у Києві в конференц-залі Групи компаній «ФОКСТРОТ» (Дорогожицька, 1) відбулася презентація книги Тетяни Цой «Мені байдуже, що люди скажуть».