«Жінка року-2013» - чернігівський обласний фестиваль

Недаремно ще з далеких сторінок історії до нас доходять розповіді та легенди, як сватались та завойовували наших прекрасних дівчат. У цьому змогли пересвідчитись всі хто побував на церемонії нагородження лауреатів щорічного  фестивалю-конкурсу «ЖІНКА РОКУ 2013».

Жінка – це краса і ніжність, добро і гармонія. А найголовніше – материнська любов. Вона виявляє і незгасну силу почуттів, і  талант материнства, і велич справ. Бо природа створила жінку саме такою – яка завжди відчуває відповідальність не лише за себе, але і за родину, колектив, за свою справу і за свою країну.

Вродливими, розумними, працьовитими, енергійними жінками славиться наш Чернігівський край. Для них немає нічого неможливого в будь якій сфері життя – бо вона ЖІНКА, яка сьогодні може все!

Жінок, які своєю трудовою діяльністю, активною громадською позицією, добрими справами, творчістю прославляють і збагачують наш прекрасний Сіверський край. Диплом лауреатки та символ обласного фестивалю-конкурсу отримали:

Номінація «Жінка у владі» – Наталія Ленець, Ірина Марчук, Світлана Безпала, Оксана Лупан, Людмила Линник, Любов Вертелецька, Людмила Губка, Анжеліка Сусоєнкова, Вікторія Корінь, Світлана Сеник, Ольга Синько, Вікторія Небощицька.

Номінація «Жінка у місцевому самоврядуванні» - Лідія Смоленська, Тетяна Дзигало, Ніна Голобурда, Наталія Копиця, Наталія Комишна, Галина Дубина, Алла Гриценко, Руслана Скрипник, Світлана Бобровник, Надія Мягкова, Наталія Двойнос.

Сучасна жінка – яскрава індивідуальність, переможниця сьогодення, яка знає, навіщо живе, в ім’я чого працює, творить добро  і перемагає.
Хай сонцем осяяним буде ваш довгий життєвий шлях!

Віктор КОШМАЛ

http://svoboda.fm/