Де зустріти Новий рік 2022 в Україні: найкращі місця для зимового відпочинку

Довгий новорічні вихідні - чудовий шанс зірватися з місця і насолодитися подорожжю. До цього свята всі заклади наряджають тематичними прикрасами. У містах влаштовують концерти, ярмарки і різні вистави.

Відзначити Новий рік за кордоном через коронавірусні обмеження навряд чи вийде, але і в Україні є чимало гідних пропозицій. Не забувайте, що для повноцінних подорожей по країні потрібен сертифікат про вакцинацію. Купувати квитки краще за місяць до свят, адже розкуповують їх дуже швидко.

Львів

Старовинний Львів з чудовим історичним центом красивий в будь-який час року, але до Нового року місто прикрасять ще більше. На свято встановлять велику ялинку перед Оперним театром і запустять традиційний салют. А з 10 грудня до 14 січня у Львові діятиме різдвяний ярмарок з безліччю смаколиків.

Одеса

Цей морський курорт дуже популярний влітку, тому в зимові свята ціни на житло в зимовий період будуть набагато нижчими. Кілька вільних днів цілком вистачить, щоб оглянути головні визначні пам'ятки. Наприклад, можна знайти квартиру в центрі міста за ціною від 300 гривень за добу. За традицією місто прикрасять до свят.

Карпати

Любителі активного відпочинку добре оцінять новорічний відпочинок в Карпатах. Тут є безліч розваг на будь-який смак: катання на лижах, сноуборді та санях, зимові піші походи. Ціни варіюються від дуже доступних до досить значних. Приємними бонусами стануть красиві фотографії, ситна карпатська кухня і доброзичливість місцевих жителів.

Диканька

Диканька – це, напевно, найвідоміше українське село. Це селище асоціюється у нас з містикою і персонажами гоголівських різдвяних оповідань. У новорічні свята тут влаштовують ярмарки, співають українські пісні і ставлять театралізовані вистави. На території Диканьки працює кілька ресторанів зі смачною українською кухнею.