“10 тенорів” – концерт, який від початку і до завершення супроводжувався гучними глядацькими оплесками

Вчора, 3 лютого, на сцені Національної оперети України пройшов концерт "10 тенорів", який об’єднав співаків різних країн.

6 українців, 3 поляки і один грузин запалювали київську публіку так, що гучні оплески не замовкали впродовж всього концерту. Та й "на біс" виконавцям довелося заспівати не одну ще пісню.

Радуватимуть шанувальників Барді Адамія (Грузія), Бартош Кучік, Маріуш Рута (Польща), Володимир Холкін, Михайло Гуменний-Петрівський, Дмитро Фощанка, Петро Челялі, Дмитро Кифорук, Олександр Островський, Михайло Дімов (Україна) і сьогодні.

Варто зазначити, що цьому проєкту 5 років. Його було створено у рамках культурної співпраці між Україною та Польщею у 2018 році Київським національним академічним театром оперети та польською концертною агенцією  Ярослава Брусса. Концерт “10 тенорів” в Польщі та Україні вже відбувся понад 200 разів. Керівник проєкту - Народний артист України Богдан Струтинський.

Цього разу на сцені Національної оперети України артисти виступають з дещо оновленою програмою. Це віртуозне виконання популярної тарантели Джоаккіно Россіні «La Danza», всесвітньовідома арія «Nessun Dorma» з опери Джакомо Пуччіні «Турандот», цікаві та оригінальні трактування композицій «La Vie En Rose» з репертуару Едіт Піаф та «Dancing Queen» гурту «Abba», чуттєва та ніжна лірика «Mama», «Amazing Grace» квартету «Il Divo».

В рамках проєкту відбулася пресконференція, під час якої розповідали про успіхи та ділилися планами з представниками ЗМІ комерційна директорка, заслужена діячка мистецтв України Оксана Когут, режисер-постановник концерту, заслужений артист України Вадим Прокопенко, диригент-постановник концерту, заслужений діяч мистецтв України Ігор Ярошенко та директор польської концертної агенції Ярослав Брусса.

Більше фото: https://www.facebook.com/zhinka.ukrainka/posts/4661328997249584