Український Мистецький Фронт — на допомогу Збройним Силам України

Український Мистецький Фронт створили у березні 2022 року під час війни Росії з Україною,  музикант та організатор івентів зі Львова Сергій Федорчук та власниця  київської комунікаційної агенції Top Media Communication Ольга Черткова.

Перший проект Українського Мистецького Фронту - #дешансонізація - серія вуличних, клубних та онлайн концертів у Львові, до яких залучено найкращих музикантів країни. 

Музика звучить різних форматів - класична, електронна, джаз, рок та блюз. 

Станом на 11 квітня 2022 проведено 18 виступів українських музикантів,  вже заплановано ще 13.

Мета проекту - збір коштів для ЗСУ 

Лінк для донатів: https://tinyurl.com/JAZZ-PRIVATBANK

PayPal: AFofUkraine@gmail.com

Зібрані гроші надходять на  рахунок ГО Міжнародна Асоціація Мистців, далі УМФ передає їх Міжнародному Благодійному Фонду "ПАТРІОТ"на потреби окремого полку спеціального призначення АЗОВ.

Анонси подій Українського Мистецького Фронту:

Почався проєкт 18 березня на залізничому вокзалі Львова, де  біля центрального входу, в натовпі людей та тварин, з валізами в руках і острахом в очах - звучав джаз.

Загін відомих джазових музикантів на волонтерських засадах зіграли 40 хвилинний сет для піднесення духу та настрою біженців, що прибували до Львова.  В проєкті брали  участь музиканти: труба - Деніс Аду (Кривий Ріг), фортепіано - Костянтин Кравчук (Вінниця), саксофон - Давид Колпаков (Одеса), тромбон - Андрій Арнаутов (Львів), бас - Сергій Федорчук (Львів), ударні - Маркіян Криса (Київ)

27 березня на Площі Ринок відбувся виступ музиканта Саші Чемерова, засновника каліфорнійського рок гурту The Gitas та українського рок-гурту Димна Суміш. 

Разом з Сашею на сцену вийшов фронтмен гурту O.Torvald  з Полтави Женя Галич, який цього разу грав на басу. Гітарист з Києва Микола Цховребашвілі, гітарист зі Львову Тарас Кушнірук, та львівський перкусіоніст Даня Білоус.

7 квітня онлайн з львівського бомбосховища та 8 квітня з LV Café jazz Club в рамках УМФ звучала KRUTЬ - проєкт Марини Круть, співачки, композиторки, поетеси і музикантки.

Марина вперше зіграла  пісні з ще не виданого альбому. Разом з нею на сцену вийшли музиканти з різних міст країни:

Марина Круть - бандура, вокал (Хмельницький)
Юзькевич Андрій - перкусія (Тернопіль)
Гончаренко Микола - гітара (Харків)
Деніс Аду - труба, флюгер горн (Кривий Ріг)
Сергій Федорчук - контрабас  (Львів)

10 квітня концерт Віктора Винника МЕРІ у новому звучанні з джазовим загоном у складі
Яків Цвєтінський – труба (Дніпро)
Тарас Кушнірук – гітара (Львів)
Маркіян Криса – ударні (Київ)
Сергій Федорчук – контрабас (Львів)