Відбулася презентація мистецького проєкту художника Володимира Козюка «Україна крізь віки»

Сьогодні, 22 серпня, в музеї «Будинок митрополита» Національного заповідника «Софія Київська» з нагоди Дня Незалежності України відбулася презентація мистецького проєкту художника Володимира Козюка «Україна крізь віки».

Відомий український митець запросив до співпраці художниць  Євгенію Божко, Ольгу Тяжелову та Валерію Кузьменко – показати історію України через образ юної дівчини, оточеної найважливішими історичними та мистецькими артефактами регіону, який вона представляє.

Під час презентації виставки т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв наголосив, що «сьогодні ми можемо сказати кожній українці, кожній людині, яка не байдужа до свого народу, щирі слова вдячності – за цю небайдужість, за намагання творити і працювати».

Були й інші виступи небайдужих, щирих українців, учасників заходу, який провели директорка Національного музею народної архітектури та побуту України Оксана Старак-Повякель та народний артист України Анатолій Гнатюк.

Проєкт організували Національний заповідник “Софія Київська”, Національний музей народної архітектури та побуту України, ГО “У серці з Україною”, ГО “Кращий художник”. Партнером проєкту став український бренд одягу “Рута”.