Ольга Кузьменко

Ольга Кузьменко — автобіографія

Ольга Кузьменко — народилася на Тернопільщині в селі Киданці Збаразького району. Закінчила середню школу. Здобула вищу освіту в Тернопільському педагогічному інституті на факультеті філології. За спеціальністю – вчитель української мови та літератури і польської мови. За фахом працювала недовго. Одружившись, переїхала жити на Львівщину. Мені 39 років.

Виховуємо у подружжі трьох дітей – два сини і доньку. В даний момент працюю у Державному історико-архітектурному заповіднику в місті Жовкві, завідувачем відділу навчально-методичної та просвітницької роботи.

Ольга Кузьменко: Вважаю себе патріоткою

Вважаю себе патріоткою. Люблю свою Україну у різних її проявах і станах. Подобаються мені статті британського журналіста Ланселота Лоутона, який ще в 1930-их, як і український поет Олександр Олесь писав, що «Україна є найбільшою проблемою Європи» і протягом багатьох століть вона була непочута іншими країнами.

Поезія Ольги Кузьменко

* * *

Знову гине юний цвіт,
маками вкриває землю,
чи ти мріяв, сину про політ
і так швидко, і так даремно.
Ти хотів ще жити і цвісти 
для матусі і свого кохання
полягли, ви хлопці, полягли,
рано, юний цвіте, рано.
Ти молився сину, ти благав,
ти просив про порятунок
ти в окопах тяжко помирав,
відчувавши смерті трунок.
Материні сльози на очах
бачитимеш ти щоночі,
ангелом ти будеш в небесах
і охороняти будеш скільки схочеш

 

* * *

Рецепт смаженої картоплі

Кулінариний рецепт від Ольги Кузьменко

Готую все –  і печу торти, пиріжки, сирники і варю різні страви. Дітям подобаються пельмені і смажена картопля. Головне для мене – набір продуктів, і я зразу готую різні страви.

Ось мамин рецепт смаженої картоплі – картоплю почистити, сполоскати, порізати на тоненькі скибки, смажити на попередньо розігрітій олії, посолити, поперчити, додати нарізану півкільцями цибулю і лаврове листя. Подавати гарячою. Смачного!

Об'єднати вміст