Сенцов Олег

Презентація англомовної версії книги «Олег Сенцов»

8-го грудня о 16:00 відбудеться презентація англомовної версії книги Олександра Мимрук «Олег Сенцов». Місце проведення презентації: книгарня-кав’ярня «Довженко книги.кава.кіно» (вул. Васильківська, 1, 1-ий поверх Довженко-Центру (м. Голосіївська)).

Ця книга — спроба доторкнутися до справжньої особистості та непідробних внутрішніх переконань.
Наразі Олег Сенцов є бажаним співрозмовником для журналістів, політиків, свідомих громадян України. Проте ця розмова не може відбутися через строкове політичне ув’язнення.

Ця книга покликана стати точкою перетину між ним і нами. А тепер, після перекладу книги англійською, весь світ зможе дізнатися про Олега Сенцова як про патріота, творця і незламну постать.

Книжкові магазини Росії не беруть книгу Сенцова

Видавця ж переконали взятися за книгу українські письменники

Москва – У посольстві України в Москві відбулась презентація книги Олега Сенцова. У ній зібрані оповідання українського кінорежисера. Але мережі книжкових магазинів Росії відмовляються брати на продаж книгу режисера, який ось уже приблизно півтора року перебуває за ґратами в Росії.

Сам Олег Сенцов бачив книгу, але в руках її потримати не зміг через відомі обставини. Його двоюрідна сестра Наталя Каплан сказала, що Олег не втрачає зв'язку зі світом у в’язниці і в курсі того, що про нього говорять і пишуть.

Об'єднати вміст