Полтавська область

Мистецтво народного стилю: відкрилася виставка Тетяни Кобзар

Художниця Тетяна Кобзар творить у стилі народного живопису. Сьогодні вона презентувала полтавцям декілька своїх робіт у цьому стилі.

«Мистецтво може розвиватися як народне, так і професійне. Є твори, в яких ми бачимо поєднання народного. Джерелами є народна творчість. Авторка продовжує таку традицію. Її роботи активні з кольором. Є багато переплетінь із народними піснями і думами», — розповів голова Полтавської обласної організації національної спілки художників України Юрій Самойленко.

За словами Тетяни Кобзар, народна картина більше навантажує автора. Щоб творити саме так, треба знати історію, фольклор, етнографію та культуру мистецтва і побуту. Улюблену роботу майстриня вибрати не може, хоча особливою для неї на цій виставці є картина «Українські вечорниці».

У своїй творчості авторка описує Оржицький край, де вона народилася. Говорить, що не може творити в місті, для створення такого мистецтва потрібно бути з природою.

Пенсіонерка Галина Скрипнікова прийшла на виставку разом з онучкою, яка цікавиться образотворчим мистецтвом. Розповідає, що більше сподобалися полотна, на яких зображені квіти, від них вона молодшає.

Об'єднати вміст