Бойки

Запрошення на «Бойківську забаву»

zabava-01

Забава

Товариство «Бойківщина» у Львові та громадська організація «Підкова» запрошують львів'ян та гостей міста файно відпочити перед Великим постом та долучитися до відродження традиційних обрядів українців-горян, під час заходу “БОЙКІВСЬКА ЗАБАВА”

Ой, піду я межи гори, там, де жиют бойки,
Там музика дрібно грає, скачут по-легойки.

На Вас чекають:

У Львові запрезентують першу мапу-путівник «Бойківщина»

У середу, 25 червня 2014р., у Львові запрезентують першу туристичну мапу-путівник «Бойківщина». В презентації візьмуть участь: автор ідеї та редактор путівника Ігор Губіліт, автор текстів, дослідник та письменник Наталя Кляшторна. На презентацію запрошуються журналісти та усі бажаючі хто цікавиться бойками і Бойківщиною. Кожен відвідувач заходу отримає в подарунок мапу-путівник.

Видання містить інформацію про найцікавіші сторінки життя бойків: їхнє походження та назву, заняття, вдачу, архітектуру, кухню, вбрання, музеї, видатних бойків, архітектурні та природні пам’ятки. Це повноколірне, невелике, ілюстроване, двостороннє видання розраховане на самих бойків, науковців, туристів та всіх, хто цікавиться цією самобутньою етнографічною групою українців-горян.

Крім текстових та фото матеріалів особливо цінною є детальна мапа, на якій подано межі Бойківщини, що були визначені в результаті багатьох наукових досліджень. Карта охоплює терени, розташовані у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях України, а також – українські етнічні землі на сучасних територіях Словаччини та Польщі.

Депутати обласної ради сприятимуть проведенню ІІІ Світового Конгресу Бойків

На засіданні постійної комісії питань культури історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради депутати підтримали проведення ІІІ Світового Конгресу Бойків, що проходитиме 6-9 серпня 2015 року на Львівщині.

До Львівської обласної ради звернувся голова МГО «Світовий Конгрес Бойків» з проханням посприяти у проведенні ІІІ Світового Конгресу Бойків під гаслом «Світовий Конгрес Бойків - у розбудові Української держави».

Об'єднати вміст