Кляшторна Наталя

У Львові запрезентують першу мапу-путівник «Бойківщина»

У середу, 25 червня 2014р., у Львові запрезентують першу туристичну мапу-путівник «Бойківщина». В презентації візьмуть участь: автор ідеї та редактор путівника Ігор Губіліт, автор текстів, дослідник та письменник Наталя Кляшторна. На презентацію запрошуються журналісти та усі бажаючі хто цікавиться бойками і Бойківщиною. Кожен відвідувач заходу отримає в подарунок мапу-путівник.

Видання містить інформацію про найцікавіші сторінки життя бойків: їхнє походження та назву, заняття, вдачу, архітектуру, кухню, вбрання, музеї, видатних бойків, архітектурні та природні пам’ятки. Це повноколірне, невелике, ілюстроване, двостороннє видання розраховане на самих бойків, науковців, туристів та всіх, хто цікавиться цією самобутньою етнографічною групою українців-горян.

Крім текстових та фото матеріалів особливо цінною є детальна мапа, на якій подано межі Бойківщини, що були визначені в результаті багатьох наукових досліджень. Карта охоплює терени, розташовані у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях України, а також – українські етнічні землі на сучасних територіях Словаччини та Польщі.

Об'єднати вміст