19 вересня народний аматорський фольклорний колектив «Вербиченька» із села Рудьківка Бобровицького району Чернігівської області взяв участь у святкуванні 1000-річчя міста Борисполя. В числі інших фольклорних колективів рудьківчани виступали на сцені, встановленій на центральній площі міста. Глядачі тепло приймали виступ «Вербиченьки», який супроводжувався оплесками і вигуками «Браво!».
Вразили неймовірні голоси артистів та різноманіття народних інстументів. Творча команда конкурсу вітає переможців та бажає «Вербиченці» продовжувати в тому ж дусі.
II місце посів юний актор з великим майбутнім Олександр Нужненко. Хлопець зумів передати суть байки та розсмішити нею глядачів. Окрім того, Саша ще й встиг виступити разом із театральною студією "Карамель", де також показав свої чудові акторські здібності.
III місце дісталось унікальному дуету бітбоксерів Володимиру Кубісу та Ярославу. Їхні біти завели весь зал та змусили серця битися в одному ритмі. А імітація звуків та вдале їх обігрування покорили журі. Володимир та Ярослав подарували всім море позитиву.
Як повідомляють організатори творчого конкурсу на «Театральній», визначили двох учасників, які набрали найбільшу кількість голосів своїх шанувальників в Ютубі. Вони абсолютно різні як за жанром, так і за віком та кількістю учасників. Це народний колектив «Вербиченька» (200 голосів) та бітбоксер Володимир Кубіс (137).
«Справді відчувається контраст між переможцями, але під Новий Рік трапляються дива!
Отож, «Вербиченька» принесла на «Театральну» свій позитив та подарувала нам свої чарівні голоси. Тому ми з нетерпінням чекаємо гала-концерту, щоб знову почути цей колектив.
Але й не забуваємо про неповторного Кубіса. Цей талановитий студент підкорив усю молодь на «Театральній» та на Ютубі».
Фольклорний колектив «Вербиченька» із села Рудьківка відомий не лише в Бобровицькому районі (Чернігівська область), а і за його межами. В 2011 році йому присвоєно звання народного.
До такого високого визнання своїх творчих успіхів учасники «Вербиченьки» йшли багато років. Колектив створений 33 роки тому за ініціативи сільського голови Павла Ковтяги. Перший виступ відбувся 8 березня 1981 року під час урочистого відкриття нового сільського будинку культури. До складу колективу художньої самодіяльності входили 42 аматори сцени. Серед них – представники різних професій, багато чоловіків. І, навіть, голова сільської ради Павло Ковтяга. Гарний приклад для односельців.