Тимошенко Вікторія

Родинна виставка матері та доньки

У Петриківському музеї, етнографії, побуту та народно-прикладного мистецтва відбулося відкриття  виставки "Бережи, Боже, Україну!».  

Це родинна виставка петриківського розпису. Її учасниці майстрині: мати – Валентина Хоменко та донька – Вікторія Тимошенко.

Відкриття пройшло в теплій дружній атмосфері. Серед почесних гостей були Галинна Назаренко, Інна Івінська, лялькарка, яка в цей день подарувала музею свою ляльку-мотанку «Берегиня». Розпис одягу на цій ляльці, до речі, виконаний Вікторією Тимошенко.

Вікторія Тимошенко — майстер петриківського розпису

Вікторія Тимошенко - художниця із Дніпропетровська знає, як зробити Україну красивою і квітучою.

«Відчуй, відкрийся, засвітися сонцем»

У Дніпродзержинську відкрилася і триватиме до  5 вересня персональна виставка Петриківського розпису художниці Вікторії Тимошенко «Відчуй, відкрийся, засвітися сонцем».

Експозиція проходить у приміщенні Дніпродзержинського історичного музею.

На виставці  представлено близько 40 картин,  та  2 ікони, а також безліч різних виробів, розписаних Петриківкою - тарілки, скриньки та ін.

Коли живеш з Україною в серці (фото)

Майстер петриківського розпису, художниця з Дніпропетровська Вікторія Тимошенко знову дивує. На цей раз розмальованим власним авто.

Маєте баження мати і у себе таке диво - зробіть його власними руками.

Коли живеш з Україною в серці - хочеться творити справжні дива!

 

Петриківка на автомобілях

Ще донедавна майстриня петриківського розпису з Дніпропетровська Вікторія Тимошенко розписувала чарівними орнаментами фасади будинків на радість їхніх мешканців та звичайних перехожих.

Сьогодні зразки її творчості можна побачити на авто.

- Хочу, щоб було видно, що їде українець чи україночка, - говорить художниця.

Сила мистецтва

- А такою, я хочу, щоб бачили нашу Україну люди, - прокоментувала свої чергові роботи (петриківський розпис на стінах будинків) майстриня з Дніпропетровська Вікторія Тимошенко.   

Це продовження розпочатої раніше нею справи, яка приносить радість людям.

Велика сила мистецтва!

 

Собі — для душі, людям — на радість

Бог дав людині талант для того, аби вона мала можливість ділитися результатами своєї творчої праці з іншими. Ось, до речі, хороший приклад для наслідування. 

Художниця Вікторія Тимошенко нещодавно прикрасила петриківським розписом будинок в Дніпропетровську — так гарно вийшло!

Вікторія Тимошенко провела майстер-клас з великоднього розпису

17 квітня 2014 у Дніпропетровську пройшла конференція-майстерклас з велекоднього розпису писанки. Провела її Вікторія Тимошенко — народний майстер Центру народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради.

Петриківка – надбання поколінь

Виставка художніх робіт «Петриківка – надбання поколінь» відбулася нещодавно у Кривому Розі.

«Сонячна галерея» представила на розгляд шанувальників мистецтва роботи відомих українських майстринь Вікторії Тимошенко, Віти Клевитенко, Світлани Червякової та їхніх учнів.

Об'єднати вміст