Вікторія Тимошенко

Вікторія Тимошенко — біографія

Вікторія Миколаївна Тимошенко

«Ще прабабуся малювала петриківським розписом — прикрашала квітами піч та хату. Мати — Хоменко Валентина Петрівна працювала на фабриці «Дружба» в селі Петриківка на посаді майстра петриківського розпису. Дивлячись на мальовки матері, у мене з'явилось бажання малювати ще з 4 років. Мати та художня школа привили любов до народного мистецтва та петриківського розпису. З того часу цим і займаюсь, шукаючи нові сюжети, але з дотриманням традицій.

Вікторія Тимошенко: Слово про Україну

На 2014 рік планую проведення персональної виставки частина якої буде присвячена саме Україні, її традиціям та обрядам. Бо традиції, на мою думку, — це обличчя народу. Їх треба підтримувати, поважати.

Я дуже люблю і шаную свою країну та вважаю, що ми сильний козацький рід. А значить усе у нас в майбутньому повинно бути добре!!!

Вікторія Тимошенко: майстер-клас петриківського розпису

З 16 по 18 вересня 2013 в «Артеку» пройшли унікальні майстер-класи майстрів петриківського розпису. Маршрут знаменитих майстрів петриківського розпису по різних країнах світу привів їх до «Артеку». До цього художники з Петриківки побували зі своїми майстер-класами в Бельгії, Польщі, Німеччині, два тижні працювали в штаб-квартирі ЮНЕСКО.

Свинина з картоплею та цибулею

Рецепт від Вікторії Тимошенко

Улюблена страва мого чоловіка — «Свинина з картоплею та цибулею».

Інгредієнти:

Об'єднати вміст