Центр української культури та мистецтва

Леся Майданець і Ніна Саєнко запрошують на відкриття виставки «Слов'янська легенда» та презентацію книги «Знаки долі»

Безымянный21 січня – 8 лютого 2016 року

Відкриття – 21 січня о 18:00

Організатор: Центр Української Культури та Мистецтва. 

Представлена в експозиції ексклюзивна колекція гобеленів, малярства та живопису перевершить усі найсміливіші очікування своєю вишуканістю, витриманим у національному стилі глибинним проникненням у закодований світ древньої символіки і знакових систем, філософським осмисленням буття, багатством нових ідей та сміливих інтерпретацій, яскравою національною колористикою і справжньою красою.

Відбулося відкриття Свята Новорічної Іграшки в Центрі Української Культури та Мистецтва

Сьогодні в столичному Центрі Української Культури та Мистецтва відбулося урочисте відкриття Свята Новорічної Іграшки, яке триватиме до 16 січня 2016 року.

Вбрані ялинки, виставки новорічних іграшок, виробів з соломи, образотворчого мистецтва від тридцяти найкращих українських майстрів розмістилися на трьох поверхах Центру. Тут скрізь відсьогодні панує справжня новорічна казка.

Королева Свята, роль якої взяла на себе чарівна директор Центру Української Культури та Мистецтва Світлана Долеско, запропонувала дітворі весело відпочивати, активно брати участь в різноманівтних майстер-класах, насолоджуватися диво-експозиціями.

А ще організатори святкового дійства подбали про фотозони (їх тут три), подаруночки, які працівники Центру вручали всім маленьким відвідувачам.

Тож не пропустіть нагоди подарувати радість своїм дітям, та й самі хоч на мить завітайте в прекрасну казку дитинства.

Деталі: https://www.facebook.com/events/1690122817898592/

Більше фото з відкриття Свята Новорічної іграшки: https://www.facebook.com

Оксана Грек презентує свої картини в Києві

28 квітня у Центрі Української Культури та Мистецтва запідтримки Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» відбулося відкриття виставки художниці з міста Ніжина Чернігівської області Оксани Грек під назвою «Мамині казки».

Це перша презентація робіт талановитої молодої жінки, яка вирішила одного разу пов’язати свою долю з мистецтвом.

Художня виставка Тетяни Кобзар «Золота пора»

17 лютого – 09 березня 2015 року.
Відкриття виставки – 17 лютого о 17:30

Організатор: Центр Української Культури та Мистецтва.

Понад 30 робіт знаної художниці Тетяни Кобзар розквітнуть на Подолі в цей зимовий час. Виставковий проект «Золота пора» поєднав у собі народне малярство та живопис в стилі імпресіонізму.

На кілька років полтавчанка Тетяна Кобзар разом з чоловіком залишили гамірне місто й оселились у сільській хаті-мазанці, де топили дровами, живучи в тиші серед квітучих садів. Саме тут, на тлі мальовничої природи, в сакральному просторі української хати, створила вона справжні шедеври народного малярства.

Усі твори Тетяни Кобзар ваблять до себе. Вони, ніби дівочі мрії, оживають на полотні незбагненно чудовими пахощами, наповненими всіми нотами хвилюючої української музики.

«Ось нове все творю» — благодійна виставка сімейної іконописної майстерні «Небо на землі»

ось-нове-все-творю(Небо-на-земл_) 16 січня у Києві в Центрі української культури та мистецтва відкриється перша в цьому році виставка відомої сімейної іконописної майстерні «Небо на землі» (м. Миколаїв). Назва «Ось нове все творю»* яскраво характеризує наповнення виставки та її концепцію. (*Об. 21:5)

До експозиції увійшли близько 50 робіт у різноманітних техніках: від традиційної яєчної темпери  до мозаїки та гарячої емалі. Також відвідувачі зможуть побачити розписаний мармур та зразки справжніх  фресок.

Перлиною експозиції миколаївські майстри вважають «Тайну вечерю»  – роботу, що поєднала в собі глибокий зміст цього сюжету, осмислений багатьма поколіннями християн та незвичні для іконопису матеріали – гарячу емаль, кольоровий метал.

Новий рік  в житті людини є своєрідною точкою відліку – спливає у небуття  один період життя і розпочинається інший, повний нових сподівань та надій на краще. Тому не випадково родина іконописців  відкриває виставку на початку нового року.

Перша в Україні виставка картин дітей з обмеженими можливостями «Біла Веселка»

image0024-8 листопада 2014 року ДИТЯЧА АРТ ГАЛЕРЕЯ УКРАЇНИ та Центр Української культури та мистецтва презентують Першу в Україні виставку КАРТИН дітей з обмеженими можливостями «Біла Веселка».

Роботи виконані вихованцями школи-садка «Дитина з майбутнім» віком від 3 до 6 років з синдромом аутизму.

Об'єднати вміст