Калиниченко Ігор

Ігор Калиниченко — історик, поет, колекціонер і популяризатор ретро-музики

Ігор Олександрович Калиниченко народився 1 січні 1983 в сім’ї робітників заводу «Мотор-Січ» у Запоріжжі. Предки діда по матері (Горпиничі) переселилися з Полтавщини у село Успенівка Гуляйпільського району Запорізької області наприкінці 18-го століття. Бабуся по батькові Ніна Гориславець народилася у селі Красногорівка Великобагачанського району Полтавської області. Її родина покинула село в 1933 році, рятуючись від Голодомору, і оселилася під Запоріжжям.

Сьогодні — чотири роки «Золотому Фонду української естради»

Золотий фонд української естради - знімок екрануЗолотий Фонд української естради — таку назву дав  колекціонер, подвижник, музикознавець, історик музики, музичний журналіст із Івано-Франківська Ігор Калиниченко своєму інтернет-проекту uaestrada.org, започаткованому рівно чотири роки тому — 10 березня 2011 року.

Проект присвячений найкращим українським співакам, композиторам, поетам-піснярам та колективам (ансамблям, гуртам, хорам, дуетам, тріо) 1950-х – 1990-х років, за незначним винятком – більш раннього часу. Йдеться в основному про естраду, але частково також розповідається про оперних співаків та фольклорні колективи. На сайті ви знайдете:

Об'єднати вміст