Марія Тимчук

Марія Тимчук — біографія

Марія Тимчук народилося 21 червня 1991 року селі Красноїлля Верховинського району Івано-Фрранківської обпасті. У 2003 році закінчила Кросноїльську загальноосвітню школу І–III ступенів.

У 2013 році стопа спеціалістом у галузі біології, закінчивши факультет біології, екології та біотехнології Чернівецького національного університету вмені Юрія Федьковича. У 2014 році закінчила факультет соціології і права Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», магістр адміністративного менеджменту. У 2011-2012 роках учасниця Програми стажування молоді у Верховній Раді України та Центральних органах виконавчої влади.

Марія Тимчук. На все є час

jjfjkcxjpgНа все є час / Марія Тимчук ; передмова Василь Бойчук. — Київ : Парламентське видавництво, 2015. — 120 с. ISBN 978-966-611-

У поетичному доробку, що підготувала молода авторка Марія Тимчук із села Красноїлля Верховинського району Івано-Франківської області, читачеві щемно западе в душу хвилююча лірика, сколихне до глибоких роздумів громадянська поезія, повернуть до споминів відверті вірші про дитинство, рідний край, багату природу.

Об'єднати вміст