Львів заколядує

Світлина: Христос народився!!Запрошую завтра, 8 січня, на Різдвяне святкування в центрі Львова:13.00 - 14.00 - ХОДА ЗВІЗДАРІВ від площі Ринок до Ялинки;14.30 - початок святкого колядково-вертепного дійства;17.00 - спільна Коляда разом з Андрієм Садовим, Софією Фединою, хором Вірли та святочною громадою!:)Сьогодні о 17 годині на сцені Різдвяного Ярмарку біля міської ялинки У Львові відбудеться хоровий флеш-моб “Львів колядує”. Вертепи, творчі колективи міста та звіздарі під керівництвом співачки Оксани Мухи та ведучої Фестивалю вертепів Софії Федини одночасно заколядують, вітаючи рідне місто та усю країну з Різдвом Христовим. До акції закликають долучитися усіх охочих мешканців та гостей міста.

“Львівська громада — це велике родинне коло. Ми запрошуємо усіх зібратися разом 8 січня і, як одна міцна родина, заколядувати та привітати місто та усю Україну з Різдвом. Ми хочемо показати нашу єдність та разом відсвяткувати це велике сімейне свято”, — зазначає Ольга Гренюх, арт-директор Різдвяного Ярмарку у Львові.

Після хорового флеш-мобу на львів’ян та гостей міста чекає етновечірка просто неба з виступами музичних гуртів, різноманітними конкурсами та народними забавами.

Фото зі сторінки Софії Федини у Фейсбуці