Акція на підтримку армії у селі Веснянка

Село Веснянка мого рідного Старокостянтинівського району стало першим, звідки на теренах нашого краю стартувала серія благодійних концертів "З любов' - заради миру" з метою збору коштів на придбання необхідного спорядження, зокрема бронежилетів, для мешканців району, котрі незабаром вирушать в зону АТО. Назву "позичила" сама в себе після нашого благодійного концерту, що відбувся в липні в обласній філармонії.

Організовуючи дану акцію спільно з районним радіомовленням (директорСергій Грищук) і 42 ГБО (директор Сергій Чеплаков), запросили до співпраці працівників-співаків 42 ГБО: Катерина Аргунова, Ірина Качан та Юрія Вилавського. Долучився до цього товариства молодий старокостянтинівський репер Руслан Ковальчук, офіцер-культуролог Олександр Петрук та член Всеукраїнської музичної спілки Олег Круторогий. 

Саме у такому складі надвечір вчорашнього дня, ми розмістилися просто неба біля Будинку культури у Веснянці, запрошуючи земляків стати частиною великої справи в ім’я нашої перемоги. Задумане - вдалося! Серію схожих концертів заплановано здійснити у низці сіл району.

Оксана Радушинська
Фото Петра Радушинського
Більше фото:https://www.facebook.com