5 фільмів,які варто подивитись дівчатам

Розпочалася незовсім холодна зима,без снігу, у країні – політична нестабільність та депресивний настрій.

Якщо ви ввечері прийдете із Майдану і матимете сили щось окрім новин дивитись – моя вам порада, дівчатка, подивіться мелодраму, не комедію, не жахливчик. не психологічне чи філософське відео.

Отже, 5 фільмів,які варто було б подивитись.

  1. Щоденник пам'яті.
  2. P.S.  Я кохаю тебе.
  3. Три метра над рівнем неба 1, 2.
  4. Вічне сяйво чистого розуму.
  5. Між небом і землею.

Прохання до чоловіків не кидати "томний погляд" на екран. не заламувати руки зі словами: "Ну знову ця лбов-морков, попсово, банально". Інколи жінкам хочеться такої банальщини.

Власне, якщо ви оберете "Щоденник пам'яті" – насолодитесь історією забороненого кохання, поплачете разом із головними героями, коли вони зустрічаються після кількох років розлуки, і пливуть під  мелодійне похитування човна у  зливу. Здивуєтесь рішенню, яке прийняла вже старша заміжня жінка та оціните романтичні сцени у ліжку (чи то пак, де вже вийде).

"..  Я кохаю тебе." – одне із найбільш романтичних фільмів, трепетних, ніжних, неймовірних. Власне,якщо говорити про сюжет, думаю він відомий із однойменної книги Сесилії Ахерн. Отже, чоловік головної героїні помирає, проте   протягом багатьох місяців надсилає її листи, і навіть готує для неї поїздку в сонячну країну. Плакати навіть треба, дорогі мої. Інколи це необхідно

"Три метри над рівнем неба". Історія однієї любові ,яка на жаль не залишилась  на усе життя. Закручений сюжет, смерть одного із молодих героїв фільму та вічне почуття, яке, здавалось із плинністю років мало б заглушитись,проте… Думаю, вас то зацікавить.

"Вічне сяйво чистого розуму" – закручений сюжетно фільм про те, як герой хоче забути про свою кохану і йому стира.ть розум. дівчина – творча, одягається яскраво і її думки також часто перебувають у хаосі. Проте, чи будуть вони разом укінці фільму? Подивіться і дізнаєтесь.

І нарешті остання екранізація " Між небом і землею".

На мою думку, сильна. Дівчина опиняється між двома світами, себто в комі. Її привид приходь на квартиру, де вона раніше жила і знайомиться із героєм. Закохується, звісно ж, куди без цього. Чи одужає героїня – взнаєте самі. Коли подивитесь фільм.

Гарного перегляду і не менш романтичного настрою вам бажаю у цей непростий для нас час. 

Анна Шпилевська

http://vorobus.com, 3.12.2013