Світло на сцені, світло в душах

Увечері, 18 березня 2014 вільних місць у Київському міському будинку вчителя, де проходив музично-поетичний вечір«Звучи мені сонатою», не було. А на сцені, де звучала українська пісня і щире слово, відразу ж з’явилося світло віри, надії, любові. Його було настільки багато, що воно торкнулося кожного з присутніх. Головними героїнями чудового дійства виступили заслужена артистка України, співачка, бандуристка Світлана Мирвода та заслужений діяч мистецтв України, поетеса Зоя Кучерява.

Ми останнім часом ніби боїмося впускати радість у серця, бо стільки болю довелося пережити, стільки сліз виплакати за Україну, за її Героїв, людей, які загинули від ворожої кулі в мирний час. Саме воїнам Небесної Сотні й були присвячені перші концертні музичні та поетичні композиції.

До сліз проймала своїм надзвичайним співом Світлана Мирвода. Оплесками супроводжував зал майстерну гру на скрипці та сопілці її сина Тимофія Мирводи. Сучасними мелодіями на бандурі потішив Ярослав Джусь, на гітарі - Дмитро Петренюк. 

На свято завітали композитори Оксана Марчун, Василь Волощук, Сергій Новохацький. В дуеті з Маркіяном Свято та Сергієм Новохацьким  пісні про кохання співала Світлана Мирвода. 

На сцену з побажаннями та квітами піднімалися багато друзів, знайомих організаторів і натхненників музично-поетичного дійства. Усі вони говорили щирі слова вдячності. Бо дякувати справді було за що. І Світлана Мирвода, і Зоя Кучерява, яка, до речі, є автором усіх текстів проспіваних на цьому вечорі пісень (на музику Мар'яна Гаденка, Василя Волощука, Оксани Марчун, Івана Пустового, Анатолія Лаврінчука), ще довго і після концерту залишалися в оточенні вдячних шанувальників.

Ніхто й ніколи не примусить український народ стати на коліна. Поки звучатиме пісня, поки грітиме душі рідне слово - будемо ми!

Фото зі сторінки в Фейсбуці Світлани Мирводи. Автор Людмила Чечель.

Інші фото також тут.