Презентація книги Олесі Чайки «Вінчана з сонцем» відбулася

Вчора в Національній спілці письменників України за підтримки порталу «Жінка-УКРАЇНКА» відбулася презентація книги Олесі Чайки

Це перша збірка авторки з Павлограда Дніпропетровської області, — бардеси за покликанням, Берегині Війська Запоріжського низового, яка творчість вважає своєю дорогою самопізнання. Створила близько ста пісень на власні слова, слова місцевих поетів, а також Т. Шевченка, Л. Українки, І. Франка, О. Бердника.

Ведучою презентації була щира, талановита, інтелектуальна Леся Мудрак, яка зробила її пам'ятною і для самої поетеси, яка приїхала до Києва вперше презентувати свою поетичну творчість, і для всіх присутніх.

Підтримали Олесю Чайку поетки, які нині мешкають в столиці, — Тетяна Іванчук та Юлія Качула зі своїми друзями, прочитавши поезії з презентованої книги.

Трепетно звучала лірика з вуст Лесі Мудрак.

Привітати з творчим успіхом свою похресницю прийшла дружина нині покійного українського письменника-фантаста Олеся Бердника.

Сама ж Олеся Чайка, окрім цікавих розповідей про себе, улюблених віршів, дарувала гостям ще й улюблені пісні. Маючи чудовий голос, щиру поетичну душу, неймовірну любов до музики і слова, вона назавжди полонила своїх слухачів.

Ось окремі відгуки:

Юрій Пероганич, керівник проекту «Жінка-УКРАЇНКА»:

«Незважаючи на те, що часу на підготовку презентації майже не було, все пройшло неймовірно добре. Дякую професійному підходу до всього, що тут відбувалося, ведучій Лесі Мудрак, дякую Олесі Чайці за співпрацю з нашим порталом. Сподіваюся ця зустріч для всіх нас не стане останньою. Адже маємо багато ще багато цікавих творчих планів…»

Євген Букет, журналіст, громадський діяч:

«Сьогодні вперше познайомився з творчістю Олесі Чайки. Україна неймовірно багата талантами! Задоволений. Час проведений на презентації, для мене не був даремним».

Світлана Макаревська, поетеса:

«Щиро, душевно, талановито, оригінально. Добра всім, хто причетний до цього чудового заходу».