Вихованці Дніпропетровської середньої санаторної школи-інтернату №4 зустрілися з письменниками

Дитинство кожної людини тісно пов’язане з віршами, саме з них вона пізнає навколишній світ, вчиться добру, справедливості. Поезія пробуджує в душі малюка почуття любові до всього, що його оточує, формує вміння бачити і відчувати прекрасне.

Минулого тижня учні молодших класів – діти із захворюваннями серцево-судинної системи – мали змогу зануритися у світ поезії і відчути на собі незриму, але водночас чаруючу та величну силу слова. Інтернатний заклад відвідали члени Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» (ДОО ВТС КЛУ) Людмила Некрасовська та Олена Швець-Васіна.

Поетеси презентували збірник творів для дітей «Нашим сонечкам». До книги увійшли поетичні твори письменників ДОО ВТС КЛУ – вірші різних стилів і жанрів, розважальних і повчальних, невигаданих і казкових. Оформлення книги здійснили вихованці художньої школи на основі НВК №28 м. Дніпропетровська, чиї чудові малюнки прикрасили і збагатили збірку дитячою безпосередністю і умінням передати своє – чисте і трохи наївне – бачення світу.

Малюки із захопленням слухали вірші, які поетеси декламували, зі жвавим задоволенням відповідали на віршовані загадки, а потім мали можливість поспілкуватися тісніше, задати питання, роздивитися подаровані книжки.

Після закінчення зустрічі маленьких шанувальників поезії переповнювали емоції та приємні враження, які надовго зігріватимуть теплом та світлою радістю їхні серця.

Еліна Заржицька