Захистити Будинок письменників НСПУ

Поганих новин у нашому житті з кожним днем, якби цього не хотілося, все більшає. Про одну з таких повідомляє на своїй сторінці в фейсбуці Сергій Пантюк:

«Москалі наступають не тільки на Сході. Вони хочуть продати навіть Будинок письменників НСПУ.

Завжди тут був письменницький ресторан «Еней». Потім команда Яворівського здала в довготермінову оренду (читай «продала») це приміщення і там виник «елітний» ресторан «Сад», власником якого є ТОВ «Банкова, 2».

Так от, це ТОВ «Банкова, 2», за якою, за даними, що перевіряються, стоїть російська фірма Expertica services limited, отримавши неправочинні судові рішення, оформило право власності на ½ будівлі Національної спілки письменників України та самовільну добудову з прилеглою територією і виставляє будинок-пам’ятку культурної спадщини на продаж. НСПУ звертається до нової влади України з проханням зупинити рейдерське захоплення будівлі НСПУ та прилеглої території російською компанією в особі ТОВ «Банкова,2».

Саме про це і йтиметься на прес-конференції, яка відбудеться завтра, у п’ятницю, 20 червня, о 11 год. у Майдан-прес центрі (Майдан Незалежності). 

У прес-конференції беруть участь: заступник голови НСПУ О. Божко, секретарі НСПУ М. Слабошпицький, М. Сидоржевський, генеральний директор Дирекції управління майном М.Грицик».