Подорож у країну дитинства

Редколегія інтернет-журналу «Миколаїв літературний» підготувала четвертий випуск із серії «Миколаївський камертон», до якого увійшли кращі твори миколаївських письменників для дітей та юнацтва. У науково-педагогічній бібліотеці пройшла презентація цього випуску. Його представляв головний редактор журналу, письменник В'ячеслав Качурін.

- На сторінках журналу представлена ​​поезія і проза з кінця 19-го століття до сьогоднішніх днів, - сказав В.Качурін. - Для зручності читання, всі твори структуровані за різними віковими категоріями наших читачів - від дітей дошкільного віку та молодших школярів до випускників середніх навчальних закладів. У підготовці цього випуску брали участьЛ.Матвеева, Т.Роскіна, Н.Єрмакова, В.Христенко.

Використовуючи електронну техніку, присутнім був показаний весь випуск журналу, який коментував не тільки редактор, але і присутні дитячі письменники: Віра Марущак, Ольга Славна, Надія Щедрова, Людмила Чижова, Аркадій Суров, В'ячеслав Качурін.

Вірші Анатолія Качана, Дмитра Креміня, Миколи Вінграновського, Лариси Матвєєвої, Світлани Іщенко, Валерія Бойченко читали присутні гості.

На зустрічі була висловлена ​​думка про те, щоб за цими матеріалами  випустити книгу завдяки державній програмі книговидання. Адже така літератури потрібна бібліотекам. Цю думку підтримали видавці, бібліотекарі, літератори.

Віра Марущак,
письменниця