Для бійців Миколаївського шпиталю - увага, добро, пісня, книжки...

Напередодні великих та значущих для всього українського народу свят — Дня Прапора України та Дня Незалежності України до Миколаївського військового шпиталю, де знаходяться на лікуванні наші земляки, дійсні герої сучасної України з концертом, організованим управлінням культури, національностей  і релігій Миколаївської облдержадміністрації завітали артисти  Миколаївської обласної філармонії та  співробітники Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва.

Концерт, який продовжувався понад годину, сподобався військовим, бо перед ними виступали справжні майстри сцени - ансамбль української пісні «Вільні козаки», музичний керівник – Федір Сичов, заслужений артист України  Олександр Сичов, солістки Ірина Охналь, Ірина Лозова, баяніст Артем Лахматов,гуморески читали артисти розмовного жанру Сергій Гололобов, та Юлія Коваленко, а заслужений діяч мистецтв України Олег Кедіс заспівав пісню «Гей, ви, козаченьки!» разом із військовим, який знаходиться на лікуванні у госпіталі. Припала до душі присутнім на концерті пісня на слова письменника В’ячеслава Качуріна, музика О.Іванова, «Всегда на страже», яка присвячення 79-й аеромобільній бригаді.

До речі, ця пісня була представлена і читачам обласної бібліотеки для юнацтва, співробітники якої в рамках оголошеної бібліотекою патріотичної акції «Ми — українці!»завітали з гостинцями. Бібліотекар і письменниця Віра Марущак привітала всіх зі святами, побажала миру та здоров'я. Заступник директора Оксана Ярмоленко та голова профспілки Світлана Рагімова передали хлопцям терапевтичного та хірургічного відділень від жіночого колективу пакунки з гостинцями, про які вони так мріяли в окопах під кулями (фрукти, цукерки, каву, квас, цигарки), та зібрані читачами в ході акції “Книга — солдату” детективи, фантастичні оповідання, поетичні збірки, історичні романи.

Гості побажали солдатам мирного неба і в свята і в будні.

Фотозвіт дивіться: https://www.facebook.com

    Віра Рожкова