Малюнки для Героїв

Неодноразово натрапляла на інформацію про те, що дитячі малюнки і різні нехитрі роботи, виконані малечею власноруч, не аби як покращують настрій і додають снаги нашим героям-воякам. Ні хвилини не сумнівалася в терапевтичному ефекті таких послань, проте вірила, як то мовиться, на слово. А ось тепер випало особисто пересвідчитися, на скільки сильною і позитивною енергетикою сповнені дитячі мистецькі творіння! 

За ініціативи начальника Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Наталії Шабельник, маленькі старокостянтинівці підготували мальовані послання для захисників України. Своє натхнення втілили в листи та малюнки дітки працівників управління соцзахисту населення, що навчаються в місцевих ЗОШ №1, №3, №8; соціального Центру територіального обслуговування (надання соціальних послуг); кризового центру; маленькі вихованці ДНЗ №2 «Зайчик» (вихователь групи №2 цього дитсадка С. Левандовська присвятила українським воїнам свій вірш); Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів (вітання для героїв дітки з цього закладу надсилають особисто, зафотографувавшись на спільній світлині) та Центру раннього розвитку дитини. На малюнках – багато сонця, національних кольорів, родини, квіти. Проте є й танки, є літаки і супер-потужні машини, котрі маленькі художники «передають» нашим воякам в АТО. Дуже цінні – побажання, подяки, власні мрії, віршики, написані дитячими руками – інколи з помилками, інколи невміло, проте НЕЙМОВІРНО щиро! 

Переглядаючи ці безхитрісні шедеври, я на годину буквально «випала з життя» в якийсь особливо теплий і щирий світ наших маленьких, таких справжніх українців. Досі посміхаюся! 

Завтра усі малюнки та аплікації дітей, разом зі смачними гостинцями, котрі випікають-готують їхні мами, передамо нашим хлопцям, що одужують в хмельницькому госпіталі після поранення в зоні АТО.

Фото малюнків: https://www.facebook.com

Оксана Радушинська