Нагороджено переможців конкурсу «Дніпропетровськ читає - 2014»

Протягом літа проходив набір фотографій для щорічного четвертого за рахунком конкурсу «Дніпропетровськ читає-2014». Організаторами його традиційно виступила Центральна міська бібліотека та портал gorod.dp.ua.

Нагадуємо, що цього року, до щорічної номінації «Дніпропетровськ – місто, що читає» було додано ще дві нові: «Біліотека в кадрі» на фото мало бути відображення цікавих моментів читання в Центральній міській бібліотеці та «Дніпропетровськ читає своїх» – повинен бути зображений читач з книгою дніпропетровського автора. У вересні журі підбивало результати.

У вівторок, 30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек у читальному залі № 1 ЦМБ відбулась урочиста церемонія нагородження переможців.

Цього року на конкурс надійшло 109 робіт, це рекордна кількість фотографій за роки його існування. Вибір був нелегким, між членами журі іноді виникали суперечки. Врешті-решт ми обрали 12 переможців, – говорить організатор конкурсу завідуючий відділом електронних видань та Інтернет-ресурсів Олександр Ошега.

Тож переможцями стали:

Номінація «Дніпропетровськ – місто що читає»

І місце – Анастасія Юшковська

ІІ місце – Мазуренко Людмила

ІІІ місце – Надєляєва Олександра

- На нашому фото зображена наша донька Емма, яка читає на фоні краєвиду Дніпропетровська. Взагалі, це нормальна ситуація у нашій родині коли всі ми читаємо, особливо наш тато. Тож вмовити Емму сфотографуватися з книжкою було не важко. Я вдячна Богу і всім організаторам такого чудового конкурсу, – розповідає переможниця конкурсу в номінації «Дніпропетровськ – місто, що читає» Анастасія Юшковська.

Номінація «Бібліотека в кадрі»

І місце – Крутій Анастасія

ІІ місце – Дем’яненко Ольга

ІІІ місце – Надточій Аліна

- У конкурсі «Дніпропетровськ, місто що читає» я приймаю участь другий рік поспіль. Цього року ми з моєю подругою, вона ж була моделлю для моїх фотографій Єлизаветою Василенко, придумали багато цікавих ідей. На конкурс відправили кілька робіт. Мені дуже приємно, що одна з них здобула перемогу, – говорить переможниця в номінації «Бібліотека в кадрі» Анастасія Крутій.

Номінація «Дніпропетровськ читає своїх»

І місце – Денис Курбатов

ІІ місце – Ольга Кай

ІІІ місце – Сучкова Ольга

- Мені дуже сподобалась ідея конкурсу. Фото людини з книгою, в цьому щось є. Я обрала книгу Наталі Пірогової тому що, по-перше вона дуже талановита, як поет, до того ж Наталя гарна людина. Хотілось зробити їй приємне. Окрім того, обкладинка її книги «Сонячне сплетіння» ідеально підходить під нічний Дніпропетровськ, – розповідає призер в номінації «Дніпропетровськ читає своїх» Ольга Кай.

Також не змогли обійти увагою ще кілька робіт, та нагородили заохочувальними призами:

Анна Горб – «Окупація»

Ксенія Яцук – «Читая сказки» ("Великий Луг над Дніпром" Еліни Заржицької)

Кутакова Наталя – «Зачаровані книжкою» ("Казки Країни Сновидінь" Наталії Дев'ятко)

Завітали на церемонію нагородження і письменники, чиї книги були зображені на фотографіях.

- Дуже приємно, що Центральна міська бібліотека, не соромиться, а навпаки, усіляко підтримує місцевих авторів. За це їй велика подяка. Я вдячний Денису Курбатову що моя книга потрапила на фотографію. Він вгадав зі знімком, мій твір це якраз сімейна драма, яку можна читати вдвох, родиною. Денис Курбатов – професійний фотограф, це одразу помітно. Коли він зробив це фото він надіслав його мені, воно припало мені до душі і я одразу поставив його на свою сторінку у фейсбуці, – говорить письменник Дмитро Бондаренко.

Усі переможці отримали подарунки від Центральної міської бібліотеки. Побачити найкращі роботи конкурсу «Дніпропетровськ читає -2014» ви можете на четвертому поверсі Центральної міської бібліотеки (вул. Леніна, 23).

 

Тимофій Федорець