В Черкаському обласному художньому музеї – свято народної картини

В обласному художньому музеї – свято народної картиниПрофесійна художниця із Полтави Тетяна Кобзар подарувала черкаській громаді свою виставку, яка днями відкрилася в художньому музеї обласної ради.

Її твори так хочеться порівняти з Марією Примаченко і Катериною Белокур, їх єднає світла концентрована енергія народної традиції. Власне, тут традиція пропущена крізь авторське відчуття сучасної енергії сили народу, його культурних пластів і сакральних цінностей.

В обласному художньому музеї – свято народної картини

Саме зараз, коли увага усіх нас прикута до війни на Сході, наш музей, завдяки творчості полтавської майстрині, транслює позитивну енергію в соціальний простір. 

Представлені роботи не потребують мистецтвознавчого опису чи вартісної оцінки – вони зрозумілі усім, адже належать до духовних цінностей оновленої, сповненої радості й утвердження народної сили.В обласному художньому музеї – свято народної картини

Виставка вийшла на диво цільна, світла і надзвичайно цікава. 

Довідка: Тетяна Кобзар народилась в м. Полтава, має вищу педагогічну та художню спеціальну освіту, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, автор близько 20 персональних виставок в Києві, Полтаві, Лубнах, Батурині, Львові, дипломант літературно-мистецького конкурсу ім. В.Малика, учасниця обласних та Всеукраїнських художніх виставок. В обласному художньому музеї – свято народної картини

Її роботи входять до каталогів "Кращий твір року", енциклопедії Сучасної України, знаходяться в музеї етнографії та художнього промислу НАНУ, інституті народознавства у Львові, в музеї І.П.Котляревського в Полтаві та в приватних колекціях Америки, Канади, Німеччини, Франції, Росії, України.

 Джерело: http://oblradack.gov.ua