Місяць позаду

Саме так! Адже сьогодні, минає рівно місяць від появи в інтернет-просторі веб-порталу «Жінка–УКРАЇНКА». Першою героїнею його стала співачка, поетеса Марія Кудрявцева. Нині ж їх — творчих, талановитих, ініціативних — понад двадцять. Україна має пишатися своїми берегинями. Ми ж робимо все для того, щоб так і було.

«Жінка–УКРАЇНКА» — це, свого роду, трибуна для героїнь порталу, де мисткині не тільки розповідають про себе, а й говорять про наболіле, знайомлять шанувальників українського щирого слова зі своєю власною творчістю. Тут вони можуть висловити все про що думають, розповісти чого прагнуть, чим живуть, над чим працюють, і навіть, що їм смакує.

За цей короткий час на портал завітало майже 600 унікальних відвідувачів, які переглянули близько 18 000 сторінок.

Ми відчули суттєву підтримку співвітчизників і в проведенні благодійного місячника «Книга з поштової скриньки».

Робота по наповненню порталу триває. Плани на майбутнє – великі.

Сьогодні, приміром, почали втілюєвати в життя ще один невеличкий задум – це нова рубрика «Гості порталу». А в гості до нас зі своїми творчими дарунками відтепер будуть «приходити» талановиті, ініціативні чоловіки.

Ми дякуємо за співпрацю і розуміння кожній з наших героїнь. Окреме спасибі письменницям Еліні Заржицькій та Оксані Радушинській.

Віднедавна своя сторінка у нас з’явилася  і на фейсбуці.

Приєднатися до порталу запрошуємо усіх бажаючих, тих, хто любить Україну, цінує її культуру, мистецтво, мову, шанує її народ!

З повагою засновники порталу »Жінка–УКРАЇНКА». 

Юрій та Тетяна Пероганичі 
10 листопада 2013