Головою Київської письменницької організації обрано Володимира Даниленка

В суботу, 24 січня, відбулася звітно-виборча конференція Київської організації Національної спілки письменників України, за результатами якої новим головою Київської організації НСПУ обраний Володимир Даниленко. Згідно з статутом Спілки письменників, очільник столичної організації також стає заступником голови НСПУ і одним із секретарів Спілки.

Під час конференції обговорювалися питання діяльності столичної письменницької організації.

Про спілчанські перспективи, а також про призначення слова і місію письменників у контексті українсько-російської війни говорив заступник голови, керівник апарату НСПУ Володимир Шовкошитний, який об’їздив 9 військових частин на Сході України, зустрічаючись із бійцями. Він акцентував увагу на необхідності максимальної підтримки тих письменників, котрі ризикують життям і воюютьна сході.

Також на конференції порушувалась тема міжнародних зв’язків. Драматург Неда Неждана запропонувала створити програму підтримки перекладів, взявши за основу досвід Франції, де функціонує «Центр книги». А заступник об’єднання драматургів Василь Неволов зазначив, що українські п’єси наразі ставляться у 20 країнах світу.

Голова НСПУ Михайло Сидоржевський окреслив ключові проблеми, які вимагають вирішення, зокрема зосередивши увагу аудиторії на ситуації з майном Спілки письменників та раціональному його використанню.

Прес-служба НСПУ