«Траєкторія самоспалення» Світлани Костюк побачила світ

Книжка поезій «Траєкторія самоспалення» Світлани Костюк (у чомусь пророча, у чомусь навіть фатальна) від сьогодні полетіла у світ з видавництва «Букрек»(Чернівці).

- Сердечно дякую усім причетним до здійснення моєї мрії, – написала на своїй сторінці у фейсбуці авторка, – спонсору, який забажав залишитися невідомим, директорові видавництва Дарині Туз-Максимець (і творчому колективу), редакторові М.Лазаруку, директорові видавничої групи «Формат» В. Купровському, авторові передмови Дмитрові Дроздовському, авторам післямови Володимиру Карпуку та Вірі Семенюк(лікарі), перекладачам Юрію Лазірку, Тетяні Квашенко, Миколі Якимчуку, Євгену Соболю (розділ «Переклади»), усім читачам, які завжди підтримували і підтримують мене... 

«Тепер не страшно їхати на нове відповідальне випробування.Тепер можна починати нову, світлу книгу з чистого аркуша...Тепер можна мріяти про презентації і зустрічі з шанувальниками поетичного слова. Можна і далі вірити в дива. Бо вони таки бувають...Хочеться сподіватися, що написане душею ( те, що більше року спалювало мене зсередини) знайде відгук у людських серцях...Когось зігріє, когось підтримає, когось заспокоїть, комусь додасть сили для життя... Тримаймося на відстані променя!!!». 

Тримаймося, дорога наша поетесо! Хай ще багато буде написано світлих поезій і видано чудових книжок!