Українська Вікіпедія переможе російську

Почну з історії. Так, за даними 4 кварталу 2009 російську Вікіпедію з України переглядали в 5,2 рази частіше ніж українську, відповідно 70,5% і 13,8%., див. слайд 11 тут.

В четвертому кварталі 2010 становище покращилося — число переглядів сторінок російської Вікіпедії було більшим у порівнянні з Українською «лише» в 4,4 рази, див. слайд 11 там само.

Сьогодні з приємністю виявив, що у грудні 2014, а це останні, наявні на статистичному сервері ФВМ дані, з території України російську Вікіпедію дивилися частіше ніж українську лише в 1,9 рази (менш ніж удвічі) — відповідно 55,5% і 28,4%.

Отже ще трохи наполегливої роботи над поліпшенням Вікіпедії, і частка переглядів російської Вікіпедії з України стане менше 50%. А з часом і наша візьме гору!

P.S. Не забудьте у налаштуваннях Google вибрати українську. Для цього:

  1. Перейдіть на сторінку Налаштування пошуку.
  2. Ліворуч натисніть Мови.
  3. Виберіть налаштування мов.
    • Якою мовою мають відображатися продукти Google? Це налаштування змінює мову інтерфейсу Google, зокрема повідомлень і кнопок на екрані.
    • Зараз результати пошуку відображаються такими мовами. Це налаштування дозволяє вибрати додаткові мови для результатів пошуку. Ми намагаємося автоматично знаходити результати, написані вибраною вище мовою, але ви завжди можете вибрати більше мов.
  4. Натисніть Зберегти внизу сторінки.