Київський гурт VLASne записав пісню на слова поетки з Хмельниччини

Київський гурт VLASne випустив нову композицію «Що мені дано», текстом до якої став вірш поетки з Хмельниччини Оксани Радушинської. Днями у радіопрограмі «Пора Року» Андрія Куликова відбулася прем'єра пісні, яку автори називають надзвичайно актуальною за нинішньої ситуації в Україні.

– Цей текст з'явився в час Майдану. Вже згодом, коли почалися події на Сході країни, мені самій зробилося моторошно від того, що вірш написався наче про майбутні події, – розповідає Оксана Радушинська. – Він став присвятою усім незламним і всім тим, хто чекає на героїв вдома. А коли текст отримав музичну і голосову оздобу, він зазвучав, як балада, почав перегукуватися не лише з нещодавнім минулим, а з віками, коли чоловіки йшли на війну, аби захищати рідну землю, а їхні дружини чекали повернення коханих. Часом – усе життя. Часом – знаючи, що вороття не буде...

Солістка гурту VLASne Тетяна Власова зізнається: щойно прочитавши вірш Оксани, захотіла покласти його на музику. 

– Усі вірші Оксани Радушинської – дуже музичні. А цей текст, до того ж, енергетично дуже сильний, – каже Тетяна Власова. – Знаю, що пісню уже почали відправляти нашим бійцям на передову – для нас це надзвичайно важливо. 

Послухати пісню «Що мені дано» від VLASne можна тут:

https://soundcloud.com/vlasne_ua/dano 

Офіційна сторінка VLASne: