Тепле казкове свято (Відео)

Коли наприкінці минулого року дитяча книжка київської поетеси та прозаїка Тетяни Череп-Пероганич «Теплі мамині казки» вийшла друком у канівському видавництві «Склянка часу», її одразу захотілося потримати і прочитати малечі. Тому, не вагаючись, я замовив у видавництві цю книжечку, а коли отримав поштою, - зрозумів, що це не книжка, а мистецький витвір!

Чудові «теплі» котики у виконанні художниці з Ніжина Оксани Грек зробили «Теплі мамині казки» Тетяни Череп-Пероганич неймовірно ніжними і улюбленими для моїх хлопців.І от подія, яку просто неможливо було проґавити, - письменниця Тетяна Череп-Пероганич та художниця Оксана Грек в рамках дитячої програми щорічного мистецького фестивалю «ГОГОЛЬFEST» презентували для всіх охочих, дорослих і дітей, книжечку поезій «Теплі мамині казки».

Тетяна Череп-Пероганич розповіла, як з’явилася ідея цих казок та яким був їх шлях до читача, прочитала уривок із книжки. Потім присутні на презентації дітлахи мали змогу пограти в гру за сюжетом однієї з казочок.

Гостем презентації була юна співачка, лауреат Всеукраїнських і міжнародних конкурсів Олександра Стецюк. Вона виконала колискову «Ой ходить сон коло вікон», яку учасники презентації – діти й дорослі слухали затамувавши подих.

І нарешті усіх малюків чекав майстер-клас від художниці Оксани Грек, яка вчила їх малювати головного героя «Теплих маминих казок» — кота.

Модерувала захід надзвичайно позитивна письменниця Ірина Кравчук. Презентація була схожа на тепле родинне свято і подарувала всім учасникам море приємних почуттів.

Більше фото з презентації: https://www.facebook.com

Євген Букет