Світлана Мирвода щиро дарувала глядачеві українські романси

12088301_878304285552093_5630856665765949258_nСьогодні, 4 жовтня, у Державному музеї театрального, музичного та кіно-мистецтва України відбувся вечір українського романсу за участю заслуженої артистки України Світлани Мирводи.

Повен зал людей гучними оплесками супроводжував кожен з виконаних творів.

Співачка не тільки дарувала залу романси, вона ще й презентувала своїм шанувальникам цікаву розповідь з історії жанру поетичного та вокально-інструментального мистецтва.

Звучали пісні давно всім знайомі, а також написані сучасними поетами та композиторами, серед яких Галина Галичанка, Юрій Тітов, Лариса Петрова, Тетяна Череп-Пероганич, Владлен Ковтун, Юрій Старчевод, Леонід Нечипорук, Анатолій Лаврінчук та багато інших.

Дехто з присутніх в залі колег були запрошені Світланою Мирводою до мікрофону для спільного виконання романсів. І виходило це навіть дуже непогано.

Окремі романси заслужена артистка виконала в дуеті з сином Тимофієм. Бандура і скрипка звучали в гурті цього вечора неймовірно красиво.

Привітати і послухати Світлану Мирводу прийшло, як завжди, багато друзів, знайомих, колег по роботі. Хто дарував квіти, хто щире слово, а поет Юрій Титарів присвятив своїй добрій, талановитій приятельці, справжній українці. чудову поезію.

Світлана Мирвода своїм талантом, піснями, світлою душею, де б не виступала, чи на великій сцені, чи перед воїнами АТО, чи в актовій залі музею - завжди створює навколо себе справжнє свято. А українська пісня в її виконанні, то цінний скарб, який має сьогодні Україна.

Більше фото: https://www.facebook.com