Урок любові до української мови

Днями відкритий урок української мови провела вчителька третього класу Носівського навчально-виховного комплексу № 3 Наталія Руденко. Її першими помічниками стали самі ж третьокласники.

Це було незвичне заняття, де йшлося про багатство і красу української мови. Зі сцени шкільного актового залу того дня лунали приказки, загадки, вірші, пісні і навіть,  розігрувалися вистави та танці. 

Поспілкуватися з учнями педагог запросила письменницю Тетяну Череп-Пероганич та художницю Оксану Грек. Вони презентували дітям свою творчість та розповіли, про те, що рідна мова значить особисто для кожної з них.

- Впевнена, що коли ви станете дорослими, зайняти гідне місце в суспільстві без знання української мови буде неможливо  - зазначила Тетяна Череп-Пероганич.  

- Рідною мовою треба дорожити, її треба любити і шанувати, - звернулася до маленьких слухачів Оксана Грек.

До невеличкої концертної програми, яку підготували зі своєю вчителькою третьокласники, приєдналися й учні інших класів початкової ланки.

- У нас в школі дуже хороші, освічені педагоги та талановиті, розумні діти, - з гордістю по закінченню уроку розповідала директор освітнього закладу Надія Хоменко.

Урок любові до української мови закінчився непомітно, але він зворушив дитячі і дорослі серця, багато над чим змусив задуматися, багато чому навчив і надовго запам’ятався.

Більше фото: https://www.facebook.com

Тетяна Нестеренко