Концерт, присвячений 15-річчю Вікіпедії

Version 1 by Nohat (concept by Paullusmagnus); © Wikimedia.

15 січня 2016 року Вільна енциклопедія Вікіпедія святкує 15 років від свого заснування! З цієї нагоди у мистецькій вітальні Міністерства освіти і науки відбудеться вікі-концерт, присвячений цій події.

Вікіпедія – це не тільки енциклопедія. Це також спільнота вікіпедистів – людей, які віддають свій час і зусилля на те, щоби втілилася мета проекту – щоб кожна людина мала б вільний доступ до всієї суми знань людства. Це стосується і музики. Тому низку музичних проектів вже було реалізовано за підтримки Фонду Вікімедіа.

На концерті 15 січня виступатимуть постійні учасники проектів «Світова класика українською» та українські музиканти-вікіпедисти. Звучатимуть шедеври світової класики, перекладені українською та музика українських композиторів. Сподіваємось, що вдасться презентувати твір, написаний спеціально для Вікіпедії.

Партнери проекту: Міністерство освіти і науки України, газета «Культура і життя», фортепіанний конкурс «Каштановий рояль», портал академічної музики «Misuc-Review», мистецький портал «Жінка-УКРАЇНКА».

Програма концерту буде опублікована пізніше.

Подія у Фейсбуці: https://www.facebook.com/…