Канадська провінція Саскачеван офіційно оголосила 2016-ий роком місцевих українців

Year-of-Saskatchewan-UkrainiansЯк передає Укрінформ, про це повідомили в провінційному уряді Саскачевану.

«Провінційний уряд визнає великий та різноманітний внесок громадян українського походження та визнає 2016-ий роком саскачеванських українців», - зазначили в уряді.

Своєю чергою прем’єр-міністр Саскачевану Бред Вол наголосив, що таким чином провінція відзначає 125-річчя першої хвилі української імміграції до Канади та запускає серію святкових заходів.

«Українська культура та традиції міцно уплетені в мозаїку Саскачевану, адже переселенці із України допомогли розбудувати нашу провінцію. Ці традиції виражають себе у безлічі святкувань громади, освітніх програмах та у тривалих стосунках між Саскачеваном та Україною», - додав Вол.

У відділенні Конгресу українців Канади в Саскачевані подякували уряду та нагадали, що цього року саме тут восени відбудеться з’їзд українських канадців.

Як раніше повідомляло агентство, згідно із даними останнього перепису населення, українське походження має більше 13% населення провінції. Наразі Україна посідає четверте місце серед країн-донорів іммігрантів до Саскачевану.

Читайте також:

Фото: Конгрес українців Канади