ВР відправила на повторне читання законопроект про квоти на українські пісні

Верховна Рада відправила на повторне перше читання законопроекти, щодо квот на українські пісні в теле- та радіоефірі. За відповідне рішення проголосували 245 народних депутатів, передає УНН.

Вказаними законопроектами, зокрема передбачалося, що радіоорганізації мають забезпечувати частку музичних творів із текстом державною мовою не менше 35 відсотків загального обсягу музичних творів із текстом поширених протягом доби.

У проміжку часу з 6:00 до 22:00 частка музичних творів із текстом державною мовою має становити не менше 70 відсотків від загального обсягу поширених радіоорганізацією музичних творів із текстом державною мовою.

Телеорганізації, основу програмної концепції мовлення яких становлять музично-розважальні передачі, мають забезпечувати частку музичних аудіовізуальних творів, озвучених державною мовою, не менше 35 відсотків від загального обсягу музичних аудіовізуальних творів поширених протягом доби.

У проміжку часу з 7:00 до 23:00 частка музичних аудіовізуальних творів, озвучених державною мовою, має становити не менше 70 відсотків від загального обсягу музичних аудіовізуальних творів озвучених державною мовою поширених телеорганізацією, основу програмної концепції мовлення якої становлять музично-розважальні передачі.