Євген Букет презентував у Фастові свою нову книгу "Швачка - фенікс українського духу"

14 серпня 2016 року в Фастівському державному краєзнавчому музеї відбулася презентація книги відомого краєзнавця, журналіста та громадського діяча Євгена Букета "Швачка - фенікс українського духу".

Це вже друга презентація Євгена в ФДКМ. У 2014 році побачила світ його монографія, яка по-новому відкриває повстання 1768 року - "Іван Бондаренко - останній полковник Коліївщини". Книга "Швачка - фенікс українського духу" є продовженням дослідження автором гайдамацького руху ХVІІІ століття, в якій молодий краєзнавець переконливо доводить, що герої Коліївщини діють за тими ж канонами козацьких воєн кінця ХVІ - середини ХVІІ століть. Що переслідували вони ті ж цілі, що і їхні попередники-полковники славного гетьмана Богдана Хмельницького.

З довгоочікуванним виданням Євгена Букета прийшли привітати рідні, друзі, колеги.
В основу художнього оформлення обкладинки лягли фото Покровської церкви, розташованої в мікрорайоні Заріччя міста Фастова і портрет Микити Швачки, автором якого є відомий скульптор, член Національних спілок художників та краєзнавців України, Почесний громадянин м.Фастова Анатолій Древецький.

Надія Семенова
Фото автора