Помічники Святого Миколая дарували настрій і подарунки в Національному музеї літератури України

У Національному музеї літератури України, за сприяння Київської організації НСПУ, письменницею і громадською діячкою Марією Морозенко організовано та проведено чудовий захід з нагоди Дня Святого Миколая.

Відбулося дійство за участю представників ЦБС Солом'янського району, НБУ для дітей, Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва, Бібліотеки імені В. Симоненка, Бібліотеки імені П. Вершигори, Бібліотеки імені С. Васильченка, Бібліотеки імені О. Пушкіна, Бібліотеки імені Наталі Забіли, видавництва "РОЗУМНА ДИТИНА", журналу "МАЛЯТКО", електронного ресурсу "КЛЮЧ", журналу "КОТЯ", Мистецького порталу " Жінка-УКРАЇНКА", Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва, ДНЗ № 91 м. Краматорська, столичної школи № 52, Скандинавської гімназії, НВК №39 імені Богдана Хмельницького та багатьох інших київських шкіл, учні яких створювали неймовірні рукотвори.  Саме ці рукотвори помічники Святого Миколая дарували письменникам, які творять для дітей.

- Дорогі дитячі автори, ваші чудові книги надихнули дітей створити разом із дорослими це свято. Безмежно вдячна Зірці Мензатюк, Оксані Кротюк, Лесі Ворониній, Івану Андрусяку, Наталці Поклад, Сашку Дерманському, Сергію Пантюку, Тамарі Коломієць, Валентині Козак, Наталі Куліш, Володимиру Даниленку, - зазначила вже після свята на своїй сторінці у фейсбуці Марія Морозенко

Також вона висловила подяку за співпрацю  провідному науковцю музею літератури Оксані Твердохліб, Президенту Центру досліджень літератури Уляні Гнідець, координатору багатьох книжкових і літературних конкурсів на сході країни Оксані Проселковій, дорогим і світлим подругам: Ксенії Палій, Іванні Щербині, Олені Мілевській та багатьом іншим.

Всі, хто взяв участь у заході, не залишилися без пам'ятних подарунків. А ще, що найголовніше, - хорошого, позитивного настрою. Так багато горя, лиха, щоденних клопотів навколо кожного з нас нині, що отакі вогники добра, які запалюють люди своїми зустрічами і талантами, потрібні, як ніколи. 

Тетяна Череп-Пероганич