Руслана анонсувала проект #ReNewYear 2019, який презентує у Бессарабії (ФОТО)

Сьогодні найкоротший день року і найдовша ніч - день зимового сонцестояння, коли споживається найбільше енергії. Саме у цей день Руслана презентувала у столиці свій проект  #ReNewYear , який присвяченій переходу на Чисту енергію! Співачка сама мешкає у енергоактивному будинку та опікується збереженням нашої екології та планети.

У Новорічну Ніч перша переможниця Євробачення від України та перша українка, яку було призначено Амбасадором Відновлюваної енергії у світі, зробить шоу на чистій енергії сонця, що зібрана на сонячних полях сонячними станціями Бессарабії. 

Вперше в новорічну ніч відбудеться новорічна подія довкола енергії миру – Energy for Peace. 

“У Новий рік відбудеться авторська акція, яку ми назвали ReNewYear, - зазначає Руслана. – Ця акція #ReNewYear унікальна тим, що в Новорічну ніч, коли люди по всьому світу на святкування Нового року витратять найбільше енергії, ми зберемо чисту енергію на сонячних полях Бессарабії і подаруємо її людям. Все наше шоу буде відбуватись завдяки Чистій енергії! Станеться новорічне чудо. Вперше у світі у Новорічну ніч зійде сонце”. 

Акція відбудеться в м. Ізмаїл, в унікальному Бессарабському краї. 

Бессарабія – крапка на мапі України, де максимум сонця (прим.: найбільша кількість сонячних днів у році). І в Новорічну ніч вона стане такою унікальною енергетичною платформою для впровадження та розвитку Renewable. 

На прес-зустрічі Руслана розповіла, що 30-31 грудня вона з командою покажуть, як твориться енергія – весь шлях створення сонячної енергії. Ці події будуть транслюватись LIVE на офіційних сторінках Руслани у фейсбук та інстаграм, youtube.

"31 грудня 2018 року у найбільш сонячній місцевості України — Бессарабії, у Новорічну ніч, ми збираємо найпрогресивнішу частину людей відновлюваної енергетики України, а також міжнародних гостей, які стали засновниками переходу країн на чисту енергію у цілому світі. Ми збираємо всіх, щоб дати початок великому процесу та проекту #Re100Ukraine" - прокоментував Віктор Куртєв.

У перші хвилини Нового 2019 року на сцені з’явиться Руслана і зробить ексклюзивну прем’єру нового звучання – покаже, як чиста енергія сонця змінила музику.  

“Місце проведення акції перетвориться на фрагмент сонячної станції. Там будуть встановлені сонячні панелі та спеціальну інсталяцію, які дозволить відключитись від постачання старої енергії та повністю перейти на справжню сонячну”, - ділиться подробицями авторка ідеї Руслани. 

Вся технічна схема буде повністю продемонстрована у прямому ефірі. Переключення на чисту енергію закладе основу інструкції (своєрідного “мануалу") переходу на чисту енергію і стане початком соціального руху за чисту енергію. Після чого все святкування відбуватиметься вже на чистій енергії. 

Інформація та фото надані "Master Management"  

www.facebook.com/MasterManagementUA